Порядок денний 28 грудня 2023 року

Дата: 26.01.2024 10:22

Порядок денний засідання виконавчого комітету

28 грудня 2023 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

2. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв по бюджетних установах селищного бюджету на 2024рік.

3. Про організацію торгівлі новорічними ялинками на території Щирецької селищної ради.

4. Про розгляд листа філії «Львівське лісове господарство» ДП «Ліси України».

5. Про надання дозволу на проведення ремонту газопроводу на території Щирецької територіальної громади.

6. Про затвердження у новій редакції штатного розпису КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.

7. Про присвоєння адреси торговому закладу в смт Щирець по вул. Княжа.

8. Про присвоєння адреси торговому закладу в смт Щирець по вул. Княжа.

9. Про присвоєння адреси комплексу будівель і споруд ФГ «Галич Еко» на території Щирецької територіальної громади.

10. Про план роботи виконавчого комітету Щирецької селищної ради на 2024 рік.

11. Про затвердження акту комісії щодо розгляду заяв Саган М.Г., смт Щирець, вул. Стрілецька,64

12. Про створення комісії з питань отримання, оцінки, обліку та розподілу гуманітарної допомоги, наданої Щирецькій селищній раді в умовах воєнного стану та затвердження Положення про Комісію.

13. Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Щирецької селищної ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Щирецької селищної ради від 25 жовтня 2022 року №190