Оголошення про конкурс

Дата: 15.01.2024 15:30

Щирецька селищна рада оголошує добір на заміщення вакантної посади спеціаліста першої категорії Щирецької селищної ради на період до призначення на цю посаду переможця конкурсу, або до закінчення дванадцятимісячного строку з дня  припинення чи скасування воєнного стану

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади  спеціаліста першої категорії  Щирецької селищної ради:

Громадянство України, освіта вища економічного або юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства щодо публічних закупівель, вміння працювати на комп’ютерній техніці.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення учасника добору із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

3) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2023 рік.

4) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

5) копії документів про освіту (із додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6) копію документа, який посвідчує особу;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) довідка про допуск до державної таємниці ( у разі її наявності).

Документи приймаються упродовж 14 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 81160 Львівська область, Львівський район, смт. Щирець, пл. Ринок, 8.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном 0977803614. Електронна пошта: shchyrecrada@gmail.com.