Вічна пам'ять Герою!

Дата: 28.12.2023 20:01

Сьогодні наша громада провела в останню путь мужнього воїна, жителя смт Щирець Куриласа Івана Михайловича, 1984 р. н. Солдат, мобілізований 15 вересня 2023 року у військову частину А4152 ЗСУ.

Загинув 17 листопада 2023 р. у бою за нашу Батьківщину, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новомихайлівка, Покровського району Донецької області.

Приймав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

У загиблого воїна залишилися син, мама, сестри, брат.

В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай пам'ять про воїна Івана назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам'ять Герою!

Герої не вмирають!