Порядок денний 30 листопада 2023 року

Дата: 27.12.2023 09:07

Порядок денний 30 листопада 2023 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.
  2. Про схвалення проєкту рішення «Про селищний бюджет Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на 2024 рік.
  3. Про погодження видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів для відпрацювання громадських робіт неповнолітніми засудженими на 2024рік.
  4. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів для порушників правопорядку та засуджених на 2024рік.
  5. Про внесення змін в Положення про опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осі які потребують опіки (піклування), затвердженого рішенням виконавчого комітету Щирецької селищної ради від 28 грудня 2020 року №22.
  6. Про внесення змін і доповнень в рішення виконавчого комітету Щирецької селищної ради від 31 травня 2023 року № 100 «Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна».
  7. Про внесення змін і доповнень в рішення виконавчого комітету Щирецької селищної ради від 27 червня 2023 року №113 «Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна».
  8. Про надання дозволу на зняття з реєстрації неповнолітньої Тимчук Дарини Олександрівни, дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування.
  9. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо взяття на облік сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  10. Про надання у 2024році КЗ «Центр надання соціальних послуг» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області безкоштовних соціальних послуг (за кошти місцевого бюджету) окремим категоріям осіб.
  11. Про призначення відповідальної особи по питанню протидії торгівлі людьми.
  12. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо надання соціальної послуги адресної натуральної допомоги у формі продуктових або (і) промислових наборів.
  13. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Щирецького селищного житлово-комунального підприємства «Ранкове» на 2023-2026 роки.
  14. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Дмитре.
  15. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва житловому будинку в смт Щирець.
  16. Про присвоєння адреси торгово-офісному центру в смт Щирець по вул. Вокзальна.
  17.  Про присвоєння адреси комплексу будівель і споруд ФГ «Галич Еко» в с. Сердиця.
  18. Про надання дозволу Ригелю Михайлу Станіславовичу на виготовлення дублікату сертифікату на середню земельну частку площею 1,80га.
  19. Про взяття на квартирний облік.
  20. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Крокис Г.В., с. Сердиця.
  21. Про надання дозволу Березовському О.Б. на зрізку дерев в с Дмитре.
  22. Про затвердження акту комісії щодо розгляду колективної заяви жителів смт Щирець, вул. Фізкультурна щодо встановлення межі проїжджої частини вулиці.
  23. Про розгляд колективної заяви підприємців по вул. Острівська, 96 смт Щирець щодо надання дозволу на облаштування заїзду.
  24. Про розгляд заяви мешканців вул. Івасюка, с. Лани щодо надання дозволу на копання рову.
  25. Про розгляд заяв Саган М.Г., смт Щирець, вул. Стрілецька, 64.
  26. Про розгляд листа Львівської обласної прокуратури.