ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ ДИСТАНЦІЙНОГО ОБЛАСНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ ВОКАЛЬНИХ АНСАМБЛІВ «ГОЛОСИ НАДІЇ І ПЕРЕМОГИ»!!!

Дата: 19.12.2023 21:05

🔹  Номінація: «Аматорський вокальний ансамбль»

🥇  І місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА:

▪️ Народний аматорський вокальний ансамбль «Гомін». Народний дім селища Щирець Щирецької ТГ. Керівник: Лариса Пекар.

🔹  Номінація: «Чоловічий аматорський вокальний ансамбль»

🥈  ІІ місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА

▪️ Аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Черемшина». Народний дім селища Щирець Щирецької ТГ. Керівник: Оксана Герасимович-Ільдутова.

▪️ Аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Файні музики». Щирецька мистецька школа відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради. Керівник: Іван Рибак.

А також, подяка Вокальному аматорському ансамблю "Журавка" Народного дому с. Сердиця керівник Ірина Любуська та Вокальному аматорському ансамблю Народного дому с. Соколівка керівник Михайло Панас за участь у дистанційному обласному огляді-конкурсі вокальних ансамблів «Голоси надії і перемоги».