Шаховий турнір Михайла Шаравари 2023

Дата: 19.12.2023 11:24

17 грудня в Народному домі смт Щирець відбувся шаховий турнір пам’яті Михайла Шаравари, загиблого воїна у війні з російськими окупантами. Захід розпочався хвилиною мовчання за полеглим воїном та усіма, хто загинув від рук російського агресора.

Добрими словами згадували Михайла його шкільні  друзі, друзі – шахісти, колишня вчителька Щирецької середньої школи Стефанія Деревацька. Були присутні дружина Михайла та молодша дочка.

Змагались представники усіх поколінь, наймолодшому учаснику було вісім років, найстаршому за шістдесят. Змагання проходили дуже цікаво. Після семи турів визначилися переможці. Досить не очікувано перше місце виборов Назар Кишко, школяр щирецького ліцею ім. героя України Б. Ільківа, другим був Іван Буга, представник м. Пустомити, третім –  Ігор Демій. Переможців було нагороджено спортивними кубками, дипломами та медалями, усіх учасників – пам’ятними медалями.