День Святого Миколая

Дата: 07.12.2023 10:21

Усі діти з особливим нетерпінням чекають приходу зими. Адже знають, що саме у цей час до них завітає Святий Миколай із подарунками. Цього року свято Миколая об’єднане єдиним бажанням – якнайшвидшої Перемоги.

Війна не має права забирати свято у дітей. Саме тому 06.12.2022р Щирецькою селищною радою проведено свято до Дня Святого Миколая у Народних Домах смт Щирець і с. Сердиця.

Чудотворець завітав до дітей учасників АТО(ООС), Захисників та Захисниць України, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей, малозабезпечених сімей, та дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, дітей одиноких матерів, дітей з інвалідністю, які проживають на території Щирецької селищної ради. Розпочалося свято сучасною інтерпретацією казки «Білосніжка», а опісля кожна дитина отримала солодкий подарунок від Святого Миколая.

Дякуємо помічникам Святого Миколая, які долучилися до свята, а саме: Руслану Волошину, ВТП «Фірма Старт», ТзОВ «Крайзель-будівельні матеріали», ПАТ «Миколаївцемент» ТОВ «Західні Аграрні Традиції», ТзОВ «АМА Композітес Україна», ТОВ «Гасер Європа», ТЗОВ «Ейчкей Інвент», Гуртівня «Чесні ціни», ПАФ «Україна», Контінентал Фармерз Груп, ТЗОВ «Терранова-Агро», ТОВ «Захід Агро МХП», ТОВ «Агро Дрім», Львівський завод будівельних виробів, ПП «Західне поле», ФОП Крочак, ФОП Подоба, ФОП Палажій, ФОП Ховалко, ФОП Ганяк, ФОП Тибінка, ФОП Юнко, ФОП Війтович, ФОП Онишків, ФОП Онишків, ПП Назаркевич І.М., ФОП Білий, ФОП Вітович, ФОП Галянтій, ФОП Іленьків, за те, що у такий важкий для країни час, знайшли можливість, час та бажання на благодійність. Саме завдяки праці великої кількості людей та добродіїв, у серцях дітей ще довго пануватиме радість та віра в чудеса Святого Миколая.