Зі святом Святого Миколая!

Дата: 05.12.2023 20:00

Свято св.Миколая нетерпляче очікує не лише малеча, але й дорослі, а особливо одинокі особи похилого віку та одинокі особи з інвалідністю, які    сам на сам  опинилися у складних  життєвих обставинах і потребують особливої опіки,  уваги й милосердя.

У  нелегкий для України час, свято св.Миколая – це не просто радісна подія, а й велика надія для усіх українців на заступництво Чудотворця за наш рідний край.

Відповідно до програми «Надання адресної натуральної  та грошової допомоги одиноким особам похилого віку та одиноким особам з інвалідністю на 2022-2025 рр.», для підопічних  КЗ "Центр надання соціальних послуг" Щирецької селищної ради, було закуплено продуктові набори першої необхідності в кількості 52 шт. на загальну суму 22568,0 грн. та солодкі  подарунки в кількості 52 шт. на загальну суму 12389,0 грн. за кошти, які виділені з місцевого бюджету.

Адресну доставку одиноким, з привітаннями добра та миру, здійснили соціальні робітники комунального закладу,  зігрівши теплом свого піклування кожного, хто цього потребував.

Нехай День Святого Миколая принесе радість, світло та приємні несподіванки усім і здійснить усі бажання.

Мирних,  спокійних  та  щасливих різдвяних свят усім !!!