Порядок денний 31 жовтня 2023 року

Дата: 04.12.2023 10:23

Порядок денний 31 жовтня 2023 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

2. Про хід виконання селищного бюджету за 9 місяців 2023 року.

3. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо зняття з обліку особи з інвалідністю.

4. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо надання соціальної послуги адресної натуральної допомоги у формі продуктових або (і) промислових наборів.

5. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо зняття з обліку та обслуговування одинокої особи похилого віку.

6. Про надання гр. Залуцькій І.М. та гр. Залуцькому Я.Р. дозволу на укладення договору купівлі-продажу будинку з часткою1/3 на ім'я неповнолітньої Кузьми Анастасії Олегівни та часткою 1/3 малолітній Залуцької Дарини Ярославівни.

7. Про надання гр. Михайлевській Т.В. та гр. Соломі Ю.І. дозволу на укладення договору купівлі-продажу квартири право власності, якою мають малолітні діти Михайлевська Вероніка-Іванна Денисівна, та малолітній Солома Орест Юрійович.

8. Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Стеця Євгена Ярославовича.

9. Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. Славинської Христини Василівни.

10. Про надання відмови у наданні дозволу на реалізацію житлової нерухомості.

11. Про надання гр. Кречковському В.І.  дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким має неповнолітня дитина.

12. Про дозвіл на видачу ордера на квартиру №2 по вул. Загородки, 4 в смт Щирець Кривченко Віктору Петровичу.

13. Про упорядкування адреси об’єкту нерухомого майна житловому будинку Данилко М.І. в с. Дмитре.

14. Про упорядкування адреси об’єкту безхазяйного нерухомого майна (нежитлової будівлі).

15. Про розгляд колективної заяви жителів смт Щирець, вул. Фізкультурна.

16. Про розгляд заяви Усик М.М., смт Щирець, вул. Зелена, 9. Про звернення членів виконавчого комітету Щирецької селищної ради до управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА