Щиро просимо усіх підтримати петицію!

Дата: 31.10.2023 15:56

Щиро просимо усіх підтримати петицію!

Разом-ми сила

Військовослужбовець, старший лейтенант Орлевич Ігор Ярославович, 27.02. 1968 року народження, проживав у місті Львові.

Ігор захищав нас ще з часів АТО у складі 57 окремої мотопіхотної бригади, Котра пізніше реорганізувалась в окремий 17 батальйон. Був командиром взводу та блокпосту.

З 28 вересня 2022 року боронив Україну у лавах 128 окремої гірсько штурмової Закарпатської бригади. Спочатку був інструктором на Мукачівському полігоні, а через місяць відправився на схід. Ігор вніс великий вклад у звільнення Херсонщини, а саме звільнення правого берега Дніпра, н.п. Новоолександрівка і с. Дутчани. Після цього був переведений на Донецький напрямок, а саме на оборону Бахмута.

Загинув Орлевич Ігор Ярославович 9 грудня 2022 року у районі населеного пункту Підгородне, Соледарської міської громади Бахмутського району Донецької області. Внаслідок нерівного бою, у котрому вони йшли до кінця і в якому він отримав смертельне поранення від фашистської міни.

Вшануймо памʼять Героя, поставивши свій ПІДПИС на петиції до президента України, для присвоєння йому звання Герой України.