Порядок денний 28 вересня 2023 року

Дата: 30.10.2023 09:48

Порядок денний 28 вересня 2023 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.
  2. Про підготовку структурних підрозділів Щирецької селищної ради в осінньо-зимовий період 2023-2024 рр.
  3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №236 від 21 грудня 2022р. «Про затвердження видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів для порушників правопорядку та засуджених на 2023рік».
  4. Про затвердження Положень про порядок розгляду електронної петиції та про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування у Щирецькій селищній раді.
  5. Про внесення змін до рішення №203 від 12 жовтня 2021 року «Про створення та затвердження положення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми».
  6. Про затвердження у новій редакції штатного розпису КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.
  7. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо надання соціальної послуги адресної натуральної допомоги у формі продуктових або(і) промислових наборів.
  8. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо взяття на облік сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  9. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо взяття під соціальний супровід.
  10. Про надання гр. Леськів Ользі Іванівні дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти.
  11. Про надання гр. Раку Івану Васильовичу дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, право користування якими мають малолітні діти.
  12. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Скородинського В.І. в смт Щирець.
  13. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Журкевич У.С. в смт Щирець.
  14. Про розгляд листа мешканців с. Гуменець щодо появи лисиць.
  15. Про розгляд заяви мешканців вул. Стрілецька, смт Щирець щодо надання дозволу на копання рову.
  16. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Патер Н.В., с Гуменець, 13.
  17. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Тибінки О.М., с Попеляни, 34А.
  18. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Юрочки О.Ф., с Горбачі.
  19. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Ощудляка М.М., с Дмитре, 70.