Мікрогранти для відновлення бізнесу

Дата: 17.10.2023 10:08

Чеська гуманітарна організація "Людина в біді" за фінансової підтримки американського народу оголошує конкурс з надання мікрогрантів для відновлення як переміщеного, так і місцевого бізнесу, який постраждав внаслідок воєнних дій після 24 лютого 2022 року, веде або планує вести свою діяльність у Львівській або Івано-Франківській областях, прагне відновити бізнес та має потенціал для створення робочих місць. Метою проєкту є фінансування задля відновлення постраждалого бізнесу.

Детальна інформація про проєкт за посиланням

Зворотний зв’язок для запитань: електронна пошта: hotline.ukr@peopleinneed.net; телефон гарячої лінії: 0 800 210 174; Viber, Telegram, WhatsApp : 099 767 37 06.