День Незалежності України 2023

Дата: 30.08.2023 08:40

Багодійний концерт на підтримку ЗСУ з нагоди 32-ї річниці Незалежності України та ярмарок зібрали сьогодні чималу кількість жителів нашої громади та її гостей на подвір'ї ЗЗСО I-III ступенів в Щирці.

Під час концерту було зібрано кошти в сумі 62 475 грн. ( З них 37060 - торгова ятка Step up + картини з аукціону та сувенірні тризуби, 6550 - солодка вата, 13065 - торгова ятка з солодощами + батут,   5700 - ГО "Калабаня")   Усі кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

Дякуємо велике усім підприємцям, усім меценатам, усім, хто долучився в той чи інший спосіб до організації даного заходу.

Дякуємо усім нашим артистам та кожному з вас, бо саме завдяки вам вдалося зібрати ці кошти.

Ми вдячні нашим мужнім Збройним Силам України за цю можливість.

Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни!