Порядок денний 27 липня 2023 року

Дата: 29.08.2023 19:39

Порядок денний 27 липня 2023 року

1. Про хід виконання селищного бюджету за І півріччя 2023 року.
  2. Про внесення змін і доповнень в рішення виконавчого комітету від 31 травня 2023 року №94 «Про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
  3. Про утворення Координаційного центру підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Щирецької селищної ради.
  4. Про затвердження у новій редакції штатного розпису КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.
  5. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо зняття з обслуговування одиноких осіб похилого віку.
  6. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо надання соціальної послуги адресної натуральної допомоги у формі продуктових або(і) промислових наборів.
  7. Про надання Фітю Петру Богдановичу дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки, право користування якими мають малолітні діти.
  8. Про надання Держило Марії Федорівні дозволу на укладання договору дарування житлового будинку та земельної ділянки, право користування якими має малолітня дитина.
  9. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – «приміщення ваги» в смт Щирець по вул. Грушевського.
  10. Про упорядкування адреси об’єкту  нерухомого майна – приміщенню магазину в с Черкаси.
  11. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Труш О.С. в с. Лани.
  12. Про затвердження акту щодо розгляду колективної заяви жителів с. Лани, вул. Шевченка.
  13. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Вознюк В., с Піски, 204. (142)
  14. Про розгляд заяви Коломієць Р.В. щодо надання дозволу на перекопування дороги в с. Гуменець, 39.
  15. Про розгляд звернення Семенюк Н.Я. щодо зрізки дерева с. Яструбків, вул. Шевченка, 1.
  16. Про розгляд звернення Ткача І.М. щодо зрізки дерева с. Попеляни, 5.
  17. Про розгляд заяви Кравціва І.В., смт Щирець.
  18. Про розгляд заяви Мельникович Г.Я., смт Щирець, вул. Черемшини, 11.
  19. Про розгляд колективної заяви жителів смт Щирець, вул. Данила Галицького, 9.