ХХХІІ Спортивні Ігри Львівщини. Оздоровчий туризм 2023

Дата: 23.08.2023 10:30

19-20 серпня в м. Сколе відбулись змагання з оздоровчого туризму за програмою ХХХІІ спортивних Ігор Львівщини. В заході взяла участь і  команда нашої громади, складена із дорослих спортсменів, ветеранів спорту, та осіб з інвалідністю. Команда гідно представила Щирецьку громаду.

В конкурсі патріотичної пісні з «Маршем української армії» ми вибороли третє місце.

У сходженні на гору Лопата, загальна довжина маршруту складала 16 кілометрів, брали участь три команди: дорослих спортсменів, ветеранів спорту, та осіб з інвалідністю, усього 15 учасників.

Команда осіб з інвалідністю виборола почесне перше місце, була нагороджена спортивним кубком, а учасники – спортивними медалями. П’яте місце у дорослих спортсменів, шосте у ветеранів спорту.