Порядок денний 27 червня 2023 року

Дата: 21.08.2023 11:00

Порядок денний 27 червня 2023 року

1. Про затвердження Заходів запобігання та протидії масовим пожежам у природних екосистемах, пожежонебезпечних об’єктах та підприємствах агропромислового комплексу на території Щирецької селищної ради.
  2. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Щирецької селищної ради.
  3. Про затвердження плану реагування на надзвичайні ситуації на території Щирецької селищної ради.
  4. Про затвердження інструкції дій для захисту населення під час інших надзвичайних ситуацій..
  5. Про покладання обов’язків щодо державної реєстрації актів цивільного стану.
  6. Про розгляд листа ТзОВ «Науково-промислова палата компанія «ХОУМ-НЕТ»» щодо погодження заміни існуючої лінії технологічного зв’язку розташованої у внутрішній охоронній зоні магістрального нафтопроводу.
  7. Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна.
  8. Про затвердження протоколу засідання робочої групи щодо розгляду звернення мешканки с. Лани Парило О.Б.
  9. Про надання Омеляну Сергію Івановичу та Омеляну Віталію Івановичу, статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.
  10. Про повторний розгляд заяв Горчиці О.О. та Горчиці С.М.
  11. Про надання гр. Гальчаку Максиму Романовичу дозволу на укладення договору про поділ земельної ділянки.
  12. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо зняття з обслуговування одиноких осіб похилого віку.
  13. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо надання соціальної послуги адресної натуральної допомоги у формі продуктових або (і) промислових наборів.
  14. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо надання соціальної послуги «догляд вдома» одиноким особам похилого віку.
  15. Про розгляд клопотання ТзОВ «Західні Аграрні традиції» щодо погодження проведення реконструкції лінії 0,22 кВ від ЩТП-905 (монтаж лінії вуличного освітлення).
  16. Про розгляд звернення директора магазину «Повсякдень» щодо погодження режиму роботи магазину за адресою: смт. Щирець, пл. Ринок, 18.
  17. Про розгляд колективної заяви жителів с. Лани, вул. Шевченка.
  18. Про розгляд заяви Ільків М.М., с. Лани, вул. Шевченка.
  19. Про розгляд заяви Босої І.Г., смт Щирець, вул. Лепкого, 22.
  20. Про розгляд заяви Вознюк В. с. Піски, 204.
  21. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна в смт Щирець по вул. Острівська.
  22. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Черкаси.
  23. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.