Увага! Важлива інформація

Дата: 08.08.2023 16:41

Для Захисників та Захисниць України з Львівщини запустили телеграм-канал з корисною інформацією.

Канал створили для інформування військовослужбовців/ветеранів російсько-української війни та членів їхніх сімей з Львівщини про новини, програми та заходи у ветеранській сфері. Департамент соціального захисту населення Львівської ОВА нагадує про публічний телеграм-канал «Інформпортал Захисників та Захисниць України». Завдяки цьому інформаційному ресурсу ви зможете:

• бути в курсі найактуальніших та найважливіших новин у ветеранській сфері;

• отримати інформацію про актуальні державні та обласні програми підтримки;

• ознайомитися із змінами у законодавстві;

• дізнатися про гранти;

• отримувати анонси заходів.

Приєднатися до телеграм-каналу можна за посиланням: https://t.me/ukrainewar2014

Давно хотіли піти на курси (англійської, водія, IT тощо), щоб змінити професію/отримати нову кваліфікацію, але не було як?

Ловіть можливість

📌СОЦІАЛЬНО-ПРОФЕСІЙНА АДАПТАЦІЯ

Послуги з професійного навчання надаються особі раз на три роки в порядку черговості (повторно за умови наявності страхового стажу не менше двох років).

📍Скористатися можуть:

🔺Учасники бойових дій російсько-української війни та члени їх сімей;

🔺Ветерани війни та члени їх сімей;

🔺Учасники Революції Гідності;

🔺Члени сімей Героїв Небесної Сотні;

🔺Особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їх сімей;

🔺Члени сімей загиблих (померлих) Захисників/Захисниць України.

🔺Військовослужбовці силових структур (ЗСУ, НГУ, МВС та інші) на час дії військового стану та три місяці після його завершення та члени їх сімей.

Куди звертатися?

🟥 Що необхідно?

📋заява встановленої форми копії наступних документів:

📃копія (сканкопія/фотокопія) індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни);

📃копія (сканкопія/фотокопія) посвідчення (засвідчена підписом особи), що підтверджує наявність одного із статусів/або копія документа, що підтверджує належність до категорії осіб.

📄копія (сканкопія/фотокопія) свідоцтва про шлюб, для дітей - свідоцтва про народження (для членів сімей осіб, які звільняються або звільнені з військової служби з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та членів сімей осіб.

Захід реалізується відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 року № 432.

📳Якщо будуть додаткові питання, телефонуйте: 032 255 44 50.