Мандрівка історичною та мальовничою Тернопільщиною

Дата: 28.06.2023 10:43

Щирецькою селищною радою до Дня Конституції України було організовано екскурсію для дітей учасників бойових дій, дітей з багатодітних сімей та інших соціально-незахищених категорій.  Наша подорож розпочалася із зупинки у с. Зарубинці, де розкинулося неймовірне Лавандове поле. Неповторний аромат, вигадливі фотозони та казкова атмосфера зарядили позитивною енергією, напоїли цілющим спокоєм та додали сил продовжувати мандрівку.

Наступною зупинкою став Збаразький замок. Діти із захопленням слухали його історію та розглядали експонати, які знаходяться у залах замку, а саме: колекцію середньовічної зброї, унікальні обладунки, колекцію сакрального мистецтва, нумізматичну колекцію, антикварні меблі та предмети інтер’єру, археологічні знахідки та предмети народного побуту.

Поїздка завершилася катанням на кораблику по мальовничому Тернопільському ставу, яка теж принесла дітям неповторні емоції.

Усі учасники поїздки насолоджувалися кожним моментом та отримали незабутні враження.