ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 27.06.2023 20:05

Підтримка незахищених верств населення та вразливих категорій громадян – один з важливих пріорітетів Щирецької селищної ради.

Продуктову допомогу, закуплену за кошти місцевого бюджету Щирецької селищної ради, напередодні Дня Конституції України, отримали 53 підопічних  КЗ «Центр надання соціальних послуг» Щирецької селищної ради.

У кожному наборі

борошно пшеничне, олія, масло вершкове,  цукор, манна крупа, крупа рисова, крупа ячмінна, крупа перлова,  вівсяні пластівці,  пшоно, макаронні вироби,  вермішель (2 шт), печиво «Наполеон», чай  фруктовий.

Вартість одного продуктового набору склала  425,00 грн.

В умовах збройної агресії російської федерації проти України, одиноким особам похилого  віку та одиноким особам з інвалідністю нашої громади особливо непросто.

Тому для кожного з підопічних така допомога - це справжній подарунок, за який вони щиро дякували!