СЛУЖУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Дата: 27.06.2023 14:29

Одна з найбільш визначних і символічних нагород для будь-якого воїна – це Орден Богдана Хмельницького. Це не лише відзнака, це справжнє уособлення боротьби, мужності й незламності людини, яка здатна на, здавалось би, нездійсненні речі заради української Перемоги.

Один із наших офіцерів – командир артилерійської батареї – нещодавно став у ряди кавалерів Ордену, нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню. Для бригади це надвисока честь, адже це –символ уже досягнутих нами висот.

– Служу українському народові, – те, що з особливою гордістю промовляється під час церемонії. І те, що уособлює безмежну гідність, звитягу та щиру відданість людям, поряд із якими та заради яких ми служимо.