Порядок денний 31 травня 2023 року

Дата: 26.06.2023 09:40

Порядок денний 31 травня 2023 року

1. Про погодження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад у формі спільного проекту «До розвитку територіальних громад разом».

2. Про затвердження аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу територій населених пунктів Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області у 2022 році.

3. Про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

4. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Щирецької селищної ради у літній період 2023 року.

5. Про затвердження Інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну у Щирецькій селищній раді та її структурних підрозділах.

6. Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу бензокос відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради.

7. Про поточний ремонт комунальних доріг по вул. Мельники в с. Лани та вул. Соняшна в с. Никонковичі Львівського району Львівської області.

8. Про створення робочої групи для розгляду звернення.

9. Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна.

10. Про виключення із списку осіб, що перебувають на квартирному обліку.

11. Про розгляд листа директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» щодо зняття з обслуговування одиноких осіб похилого віку.

12. Про присвоєння адреси житловому будинку Маєвського П.М. в смт Щирець.

13. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва Ховалко І.О. в смт Щирець.

14. Про надання дозволу аматорському колективу «StepUp» на проведення заходу до Дня захисту дітей.

15. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов