Порядок денний  03 травня 2023 року

Дата: 08.06.2023 21:24

Порядок денний  03 травня 2023 року

1.  Звіт про роботу КНП АЗПСМ Щирецької селищної ради за 2022рік .

2.  Про хід виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради за І квартал 2023року

3.  Про затвердження Положення про Щирецьку субланку Львівської  ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

4.  Про затвердження По ложення про співпрацю релігійних громад щодо порядку поховання на кладовищах смт Щирець.

5.  Про покладання обов’язків стосовно підготовки та оформлення документів щодо передачі у власність громадянам жилих приміщень.

6.  Про затвердження Положення і складу Молодіжної ради при Щирецькій селищній раді Львівського району Львівської області.

7.  Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.

8.  Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень реабілітованим, які мають право на пільги, передбачені Законом України “Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 – 1991 років”

9.  Про затведження висновку опікунської ради про доцільність звільнення опікуна.

10.  Про затвердження заходів щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів на території Щирецької селищної ради.

11.  Про затвердження розпорядження голови Щирецької селищної ради «Про влаштування малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування Омеляна Сергія Івановича та Омеляна Віталія Івановича в Благодійну організацію Благодійний фонд «Соціально-реабілітаційний центр опіки дітей «Дитячі стежинки»».

12.  Про надання гр. Хомину Ярославу Федоровичу дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти .

13.   Про надання гр. Курильцю Ярославу Мирославовичу дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти.

14.  Про присвоєння адреси ДНЗ в смт Щирець по вул. Острівська.

15.  Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Мазія В.Є. в смт Щирець.

16.  Про присвоєння адреси об’єкту будівництва житловому будинку Кулик М.В. в с Сороки.

17.  Про присвоєння адреси об’єкту будівництва житловому будинку Кулик М.В. в с Сороки.

18.  Про присвоєння адреси житловому будинку Король Д.М. в с. Гуменець.

19.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №62 від 30 березня 2023 року «Про затвердження акту щодо розгляду заяви Дячишин Л. З. жительки с. Никонковичі».

20.  Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

21.  Про проведення заходів боротьби з борщівником Сосновського.

22.  Про внесення змін в штатний розпис селищного житлово-комунального комунального підприємства «Ранкове».