Підсумки конкурсу малюнку «Великдень в Україні»

Дата: 08.05.2023 10:30

Щирецька селищна рада,  Служба у справах дітей  спільно з відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики вітає 70 учасників, які брали участь у конкурсі малюнку «Великдень в Україні». Дитячі малюнки насичені індивідуальністю та позитивом, в яких збережено наші традиції, відображено добро та віра у швидку перемогу і мир в Україні.

Щиро дякуємо нашим німецьким партнерам – місту Ґуденсберґу (Stadt Gudensberg), Партнерській спілці цього міста (Gudensberger Partnerschaftsverein) та усім учасникам доброчинних акцій за подарунки, які отримали учасники конкурсу. Адже завдяки Вашій підтримці кожна дитина була охоплена подарунками, що подарувало нашим учасникам хвилини  радості та щастя.

Також кожна дитина була відзначена подякою за участь в конкурсі.