Порядок денний 30 березня 2023 року

Дата: 13.04.2023 11:16

Порядок денний 30 березня 2023 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

2. Звіт КП «Турбота» про роботу за 2022р.

3. Звіт про роботу відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародної співпраці Щирецької селищної ради за 2022 р.

4. Про надання дозволу на встановлення дитячого майданчика смт Щирець по вул Сагайдачного.

5. Про порядок складання та видачі Акта встановлення факту здійснення догляду особам для реалізації права виїзду за межі України.

6. Про надання дозволу Шереметі І.М. на зрізку дерев в смт Щирець по вул Грушевського.

7. Про надання дозволу Стасюку О.М. на зрізку дерев в смт Щирець.

8. Про розгляд заяви Галкіної С.П. щодо зрізки дерева с Лани, Шевченка, 27.

9. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Борис С.П., смт Щирець, вул. Чорновола, 40.

10. Про дозвіл на видачу ордера на квартиру №13 по вул. С.Бандери 9 в смт Щирець Флягіній Ірині Іванівні.

11. Про дозвіл на видачу ордера на квартиру №29 по вул. С.Бандери, 7 в смт Щирець Гев Зоряні Іванівні.

12. Про розгляд заяви ТзОВ «Рекорд Січ» та ФОП Рибак І.Б. щодо зміни годин заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

13. Про надання дозволу Завидівській Соломії Богданівні дозволу на відміну від частки спадку на земельні ділянки.

14. Про надання гр. Маєвському Петру Михайловичу дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти.

15. Про надання гр. Стецишину Богдану Миколайовичу дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельних ділянок, право користування яким має непонолітня дитина.

16. Про надання гр. Тиміцькому Володимиру Михайловичу дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки, право користування яким має непонолітня дитина.

17. Про надання гр. Шилич Юлії Іванівні дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають малолітні діти.

18. Про розгляд заяв Горчиці О.О. та Горчиці С.М.

19. Про розгляд листа Служби у справах дітей Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області.

20. Про присвоєння адреси житловому будинку Мандзій Ярослави Степанівни в с. Горбачі.

21. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва житловому будинку Убогого З.З. в смт Щирець.

22. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – «корівник» в с. Лани по вул Шевченка.

23. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – «корівник» в с. Лани по вул Шевченка.

24. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – «піднавіс на сіно» в с. Лани по вул Шевченка.

25. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна Рачинської О.Ф. в смт Щирець по вул. Острівська.

26. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна Пікули В.Й. в смт Щирець по вул. Острівська.

27. Про затвердження акту щодо розгляду Дячишин Л. З., жительки с. Никонковичі, вул. Шевченка, 54А.

28. Про розгляд звернення РГК «ЛЬВІВГАЗ».

29. Про проведення заходів з благоустрою.

30. Про надання дозволу КНП АЗПСМ на прийняття в дар транспортного засобу марки FIAT.