Добрі справи до Великодня!

Дата: 10.04.2023 10:03

В передсвятковому очікуванні світлого Христового Воскресіння, КП«ТУРБОТА» за сприяння Щирецької селищної ради не оминуло увагою одиноких осіб похилого віку та одиноких осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у комунальному підприємстві.

Для них, за кошти місцевого бюджету, було закуплено 55 наборів з найнеобхіднішими продуктами першої необхідності на загальну суму 28462,50 грн.

До продуктового набору  увійшли  такі продукти:

борошно  пшеничне, олія, цукор, макарони, манна крупа , крупа рисова,  пшоно, масло, горошок консервований, кукурудза  консервована, сардина у томатному соусі, хрін білий, майонез, кава «Ранок», згущене молоко, сухі дріжджі.

Соціальні робітники   КП «Турбота» особисто передали набори одиноким  та привітали усіх з прийдешнім Великоднем.
            Маємо надію, що такими символічними жестами, ми змогли створити для   людей вразливих категорій  населення  передсвяткову  атмосферу і вселити віру в те, що у  цьому  світі вони не одні.

Нехай свято Христового Воскресіння у цей важкий час для українського народу, принесе кожному душевний спокій та Господнє благословення!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!