Музично-літературний мистецький захід "Стежками Кобзаря"

Дата: 01.04.2023 14:35

Музично-літературний мистецький захід "Стежками Кобзаря" з ведучою Соломія Плодзідим ще раз підтверджує, що Вагу Великого Кобзаря для України неможливо переоцінити.

Шевченко зробив величезний внесок у розвиток української літератури. Він також був талановитим художником і його твори стали визнаними шедеврами українського живопису.

Тарас Григорович був засуджений до каторги за свої погляди та діяльність, але навіть у скрутних умовах він продовжував творити і звертати увагу на проблеми свого народу.

Сьогодні ми пам'ятаємо і шануємо Тараса Шевченка як одну з найбільш значущих постатей української історії та культури. Його твори стали символом боротьби за свободу та незалежність, а його слова залишаються актуальними по-особливому  і в наші дні.

Кадри, які зафіксувала камера...