Фестиваль духовної пісні "Поклонімося всі Христові, щоб воскреснути в любові"

Дата: 05.04.2023 14:00

У неділю, 2 квітня, в НД с. Конопниця Оброшинської ТГ відбувся Фестиваль духовної пісні "Поклонімося всі Христові, щоб воскреснути в любові".

Після вітального слова  єпископа - помічника Львівської Архиєпархії Владики Володимира розпочалося свято виступом аматорського народного вокального ансамблю " Гомін" (кер. Лариса Пекар) народного дому смт Щирець .Тепла атмосфера, гучні оплески глядачів панували в залі протягом усього заходу.

У фестивалі духовного співу брали участь аматорські народні хорові колективи с.Зимна Вода, с.Конопниця, с. Оброшино.

Ольга Запотічна, учасниця вокального ансамблю "Гомін", читала  "Шлях на Голгофу" , Пітера Брейгеля у перекладі Ліни Костенко,  на закінчення дійства - потужне виконання духовного Гімну Миколи Лисенка "Боже великий єдиний".

Учасники фестивалю отримали подяки від голови Оброшинської ТГ Івана Галича та начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Оксани Бенцак.

Колектив ансамблю "Гомін" вдячний голові Щирецької селищної ради Олегу Василишину та начальнику відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Марія Ванькович

за можливість представляти нашу Щирецьку громаду у цьому фестивалі.