Львівська область, Львівський район

Спортивні Ігри Львівщини 2023. Настільний теніс

Дата: 27.03.2023 13:48
Кількість переглядів: 176

25 березня 2023 року  команда нашої громади взяла участь в змаганнях з настільного тенісу за програмою ХХХІІ обласних комплексних змагань «Спортивні Ігри Львівщини», які проходили в м. Львові. Наша команда була повністю представлена в усіх категоріях – "дорослі", "ветерани" та "люди з інвалідністю".

Фото без опису

Цього річ  змагання зібрали рекордну кількість учасників з територіальних громад усієї Львівщини: 25 громад були представлені у категорії «Дорослі», 22 в категорії «Ветерани» і 10 команд представляли команди людей з інвалідністю. Спортивна боротьба тривала цілий день, усі наші команди принесли необхідні залікові очки, що пішли в загальний підсумок участі громади в спортивних Іграх. За «дорослих» виступали Ігор Ващишин, Оксана Якимів та Петро Пижик, за «ветеранів» Аджім Джімаджім, Анна Голуб та Олег Морський.

Найкращий результат показали Курилас Віктор та Двойченков Леонід, які вибороли для нашої громади ІІІ місце в категорії «люди з інвалідністю».

Змагання з тенісу настільного принесли звання переможця таким територіальним громадам: