Порядок денний 21 лютого 2023 року

Дата: 15.03.2023 09:16

Порядок денний 21 лютого 2023 року

1. Звіт про роботу фінансового відділу за 2022рік.

2. Звіт про роботу юридичного відділу та ведення кадрової роботи виконавчого комітету за 2022рік.

3. Звіт про роботу відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради за 2022рік.

4. Звіт про роботу відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики за 2022рік.

5. Про заходи щодо збереження ранньоквітучих рослин на території Щирецької селищної ради.

6. Про організацію роботи щодо надання житлово-комунальних послуг на території Щирецької селищної територіальної громади Львівського району Львівської області.

7. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ з Афганістану.

8. Про продовження терміну перебування малолітньої Славинської Андріяни Володимирівни в КНП ЛОР «Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Мальви»».

9. Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна.

10. Про затвердження примірних норм витрат палива на роботу генераторів відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради.

11. Про затвердження акту щодо розгляду скарги мешканців будинку по вул. Шашкевича, 37смт Щирець.

12. Про безоплатну передачу трансформаторної підстанції у власність ПрАТ «Львівобленерго».

13. Про надання дозволу на проведення газопостачання до земельної ділянки с Дмитре, 300.

14. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва в смт Щирець по вул. Острівська.

15. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (їдальні) в с.Соколівка по вул Грушевського.

16. Про присвоєння адреси житловому будинку Паранчука Б.С. в с. Дмитре.

17. Про розгляд заяви директора Сердицької філії Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа щодо зрізки дерев в с Сердиця.