V Спартакіада Щирецької громади

Дата: 22.02.2023 15:38

18-19лютого 2023 року на базі Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа відбулась V Спартакіада старостинських округів Щирецької селищної ради. В перший день на спортивному майданчику з синтетичним покриттям пройшли змагання з міні-футболу. Тут переможцем стала команда «Сокіл» - Никонковичі, другою була команда «Сокіл» - Лани, третьою – «Лісовик» - Сердиця.

В настільному тенісі серед жінок учасники були поділені на дві групи. Переможцем першої стала  Кравець Ірина, другої -  Гнат Марта, обоє з с. Лани. А решту призових місць вибороли Стефанія Толстікова, Оксана Парило, Голуб Анна, Якимів Люба.

В шашках серед жінок домінувала Ганна Новак, Гнат Марта була другою, доля третього місця вирішувалась в двобої Мачурад Марти з Оксаною Парило, перемога була за Парило О. Серед «юних шашкістів» перемога в Олесі Хоми, другим був Маркіян Кунець, третє місце в Вікторії Гавриляк. Серед осіб з обмеженими можливостями кращим шашкістом став Герасімов Ігор, другим – Олексій Пароля, третім – Юрій Толстіков. Серед дорослих шашкістів першим став Іван Стельмах, другим – Богдан Фітьо, третім – Олег Паук.

Головні баталії розгорнулись на другий день змагань. В спортивному залі ліцею змагались волейболісти, усього було сім команд. Трійка призерів визначилась так: перше місце у волейболістів Щирець – 1, друге в команди «Щирецькі ветерани», третє у господарів майданчику – волейболістів Щирецького ліцею.

Багато учасників назбирали змагання з настільного тенісу серед чоловіків. Усі тенісисти були розподілені на дві підгрупи. Переможцем першої прогнозовано став щирчанин Ігор Ващишин, постійний учасник обласних змагань, другим був Джимаджим Аджим, третім – Іван Гуменецький.  В «молодшій» групі перемогу святкував Богдан Ільків, другим став Володимир Козак,  третім – Богдан Олексин. Серед осіб з обмеженими можливостями в настільному тенісі переміг Віктор Курилас, другим був Юрій Толстіков, третім – Леонід Двойченков.

Традиційно запекло проходять ігри з шахів. Цього року перемогу святкував щирчанин Йосиф Грициняк, друге місце в Руслана Демія, в Ігоря Сиротяка – третє. Серед юних шахістів перемогу отримав Денис Стоцький, другим був Назарій Сакалюк, третім – Куценяк Володимир.

В змаганнях з доміно першим був тандем Михайлів Олег і Вовк Юрій, другими стали Демій Руслан і Ващишин Ігор, третіми – Фединяк Степан і Ярослав Сліпець.

Усі переможці та призери змагань  нагороджені гарними спортивними медалями та дипломами.