Порядок денний 26 січня 2023 року

Дата: 21.02.2023 09:28

Порядок денний 26 січня 2023 року

1. Про результати роботи виконавчого комітету Щирецької селищної ради за 2022 рік.

2. Звіт про роботу відділу земельних ресурсів виконавчого комітету за 2022 рік.

3. Звіт про роботу відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету за 2022 рік.

4. Про підсумки роботи по розгляду заяв, звернень та скарг громадян за 2022 рік.

5. Звіт про роботу служби у справах дітей за 2022 рік.

6. Про надання гр. Голдуну Роману Івановичу дозволу на укладання договору дарування житлового будинку та земельної ділянки право користування якими мають малолітні діти.

7. Звіт про роботу відділу соціального захисту населення за 2022 рік.

8. Про затвердження висновку опікунської ради про відмову встановлення опіки.

9. Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність звільнення опікуна.

10. Про затвердження складу комісії та порядку встановлення факту здійснення догляду постійного догляду.

11. Про надання дозволу на розроблення схеми розміщення тимчасової споруди в смт Щирець.

12. Про розгляд звернення ГО Товариство рибалок-любителів смт Щирець (ур. Колонія).

13. Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом КНП АЗПСМ Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.

14. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо прийняття на обслуговування особи похилого віку.

15. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва житловому будинку Ташак І.С. в с Сердиця.

16. Про схвалення звіту про виконання селищного бюджету Щирецької селищної ради за 2022рік.

17. Про надання дозволу КП «ТУРБОТА» на прийняття в дар причепа бортового марки BOECKMANN.

18. Про затвердження плану проведення постійного моніторингу збереження об’єктів культурної спадщини.