Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» 2023

Дата: 15.02.2023 20:26

11 лютого в Народному домі смт Щирець відбувся другий чемпіонат Щирецької громади з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Змагання були поділені на 2 частини з 10-хвилинною музичною перервою між ними. У кожній частині було по 10 запитань. Участь у грі  прийняли 5 команд, загальна кількість учасників становила 34 людини. Команди надавали відповіді на різноманітні  питання історичного, спортивного, економічного та інших напрямків. В загальному підсумку I місце здобули дві команди: «Non-Stop», капітан  Вікторія Леськів  та команда   «Унікальний Джин», капітан Ольга Хитрень.  Друге місце зайняла команда «Досвідчені», капітаном команди якої була Олена Романина. Третє місце отримала команда під назвою «Знавці» та їх капітан Софія Парус. Подяки  за активну участь у грі отримала команда з с. Лани  «Unbreakable» під керівництвом Вікторії  Пеприк.

Дякуємо організаторам захоплюючого та повчального заходу: Андрію  Адермаху, Святославу Ільківу, Володимиру  Ваньковичу та ведучому  гри Олегу Віблому.

Гра «Що? Де? Коли?» вчить учасників швидко і логічно мислити, розвивати  інтуїцію, просторово мислити, робити висновки та  узагальнення, ефективно працювати в команді.

Дякуємо усім командам за чудовий настрій та майстерність, проявлену в ході гри.

Дякуємо Збройним Силам України! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!