Безпека дітей – це пріоритет сьогодення

Дата: 08.02.2023 08:18

Задля того, аби наші діти були обізнаними  в сфері безпеки на території Львівщини створено понад  50 "Класів безпеки".

У "Класах безпеки" діти вивчатимуть правила пожежної безпеки, правила поводження з вибухонебезпечними предметами, як поводитись  під час сигналу "Повітряна тривога" та багато інших тем з безпеки життєдіяльності.

Класи оснащені всіма необхідними матеріалами, аби учні могли легко та якісно засвоювати важливу інформацію, а головне те, що навчання проводитимуться  за постійної активності ,і це не аби як до вподоби дітям.

Тема безпеки життя дитини невичерпна, вона необмежена. Адже ті зерна знань, навичок, які закладаються підростаючому поколінню зараз, обов’язково знадобляться в майбутньому. Сьогодні це уроки, але, можливо, завтра отримані знання допоможуть дітям  у реальній надзвичайній ситуації.

Бережіть себе і навчайтесь правилам безпеки. Все буде Україна!