Пустомитівська районна філія ЛОЦЗ

Дата: 31.01.2023 09:14

Як подати заяву про включення благодійників - фізичних осіб до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Пустомитівська ДПІ повідомляє, що на виконання вимог  Закону України від 16 листопада 2022 року № 2747-ІХ «Про внесення змін до пункту 2і розділу VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» щодо вдосконалення порядку включення благодійників - фізичних осіб до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації» (далі - Закон № 2757), ДПС доопрацьовано програмне забезпечення ДПС засобами якого відтепер здійснюється прийом та обробка заяви про включення/внесення змін до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в електронній формі.

Заява в електронній формі може подаватися через Електронний кабінет або іншими засобами комунікацій.

Код форми F 1308301. Форму розміщено за покликанням :

Порядок подання та алгоритм обробки заяви в паперовій формі не змінено.

Відповідно до розділу II Порядку формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30.10.2014 №1089, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 19.11.2014 за № 1471/26248, фізична особа – благодійник може подати заяву особисто до будь-якого органу ДПС,  поштою або через уповноважену особу,  заява подається до органу ДПС за основним місцем обліку фізичної особи- благодійника.