Порядок денний 29 грудня 2022 року

Дата: 23.01.2023 22:55

Порядок денний 29 грудня 2022 року

1. Про план роботи виконавчого комітету Щирецької селищної ради на 2023рік.

2. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради на 2022 рік за рахунок додаткової дотації з обласного бюджету.

3. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв по бюджетних установах селищного бюджету на 2023рік.

4. Про погодження переліку об’єктів для відпрацювання громадських робіт неповнолітніми засудженими на 2023рік.

5. Про надання у 2023році КП «Турбота» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області безкоштовних соціальних послуг (за кошти місцевого бюджету) окремим категоріям осіб.

6. Про організацію торгівлі новорічними ялинками на території Щирецької селищної ради.

7. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва житловому будинку Ільківа В.М. в с. Піски.

8. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Найди Т.Ю. в смт Щирець.

9. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Синичака І.В. в с. Сердиця.

10. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Дмитре .

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №23 від 28 січня 2021 року «Про розподіл функціональних обов’язків керівництва Щирецької селищної ради».

12. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін і доповнень в рішення Щирецької селищної ради від 15 грудня 2022 року №1220 «Про селищний бюджет Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на 2023 рік»».

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №22 «Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування)»

14. Про внесення до рішення виконавчого комітету №20 від 27.01.2022року «Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти відділом освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області у 2022 році»

15. Про внесення до рішення виконавчого комітету №21 від 27.01.2022року «Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області у 2022 році»

16.Про передачу майна селищної ради на відповідальне зберігання