МІЖНАРОДНІ ПРОЕКТИ ТРИВАЮТЬ

Дата: 05.01.2023 10:52

Висловлюємо щиру вдячність нашому місту-партнеру Ґуденсберґу за ініційовану різносторонню підтримку.

Минулого тижня в межах гуманітарної допомоги Партнерської спілки міста Ґуденсберґа до нашої громади надійшли  генератори різної потужності (деякі з них подаровано фірмою POLYMA), металеві грубки для обігріву, бензопили, ковдри та подушки, медикаменти та різдвяно - новорічні подарунки для дітей пільгових категорій.

В умовах постійних безсистемних відключень енергопостачання засоби альтернативного живлення є вкрай важливими. Відтак генератори, печі-буржуйки та теплі речі поїдуть у прифронтові території, а частину буде використано в соціальних установах нашої громади.

Окрема подяка магістрату міста Ґуденсберґа та д-ру Ебергардту Кеттліцу  за успішно реалізований освітній проект допомоги опорним навчальним закладам українських громад (Kommunal Direkt). Три паралельні класи отримають парти, стільці, смарт-дошки та планшети для користування у школі. Ігровий майданчик стане центром дозвілля на перервах та після уроків для учнів молодшої та середньої ланки. Цей проект ми завдячуємо Товариству міжнародного співробітництва (GIZ) та Федеральному міністерству економічного розвитку та міжнородного співробітництва (BMZ).

Дякуємо за такі чудові новорічні подарунки!