Порядок денний 01 грудня 2022 року

Дата: 23.12.2022 10:05

Порядок денний 01 грудня 2022 року

1. Про розгляд та схвалення змін та доповнень до Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на 2022 рік.

2. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2022 рік (перекидка).

3. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2022 рік (інша дотація, обл. бюджет).

4. Про проєкт бюджету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на 2023 рік.

5. Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна.

6. Про надання дозволу на перереєстрацію місця проживання дитини.

7. Про надання гр. Кагуй Ганні Йосипівні дозволу на укладення договору дарування 1/2 часток житлового будинку та земельної ділянки, право користування якими має малолітня дитина.

8. Про надання Гальчаку Максиму Романовичу дозволу на укладання договору про визначення частки в спільну часткову власність по ½ об’єкту нерухомого майна.

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції (АТО) та операції об’єднаних сил (ООС) до Дня Захисника України.

10. Про надання одноразової матеріальної допомоги особам/членам сімей, які проходять військову службу за призовом на особливий період, особам/членам сімей, які отримали поранення, пов’язані із захистом Батьківщини, у зв’язку зі смертю особи, яка проходила військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період.

11. Про надання дозволу Пазуняку П.С. на зрізку дерев в с. Горбачі.

12. Про розгляд заяви Даниліва Івана Михайловича щодо надання дозволу на виготовлення дублікату сертифікату на середню земельну частку площею 1,84га .

13. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо зняття з обслуговування одинокої особи похилого віку.

14. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо прийняття на обслуговування одиноких осіб похилого віку.

15. Про затвердження норм витрат палива для генераторів, які використовують заклади відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради.