День Святого Миколая – свято добра!

Дата: 16.12.2022 17:36

В очікувані Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят ми з вірою дивимось вперед, ставимо перед собою нові цілі і завдання.

І всі без винятку- і діти, і дорослі  живуть, сподіваючись на диво.

Для себе та рідних  ми створюємо святковий настрій, а одинокі особи  похилого віку та одинокі особи з інвалідністю, які перебувають на обліку у КП «Турбота» Щирецької селищної ради чекають на  настрій свята  від нас, надавачів соціальних послуг, оскільки  у їхньому житті так склалися обставини,  що вони опинилися наодинці зі своєю старістю, неміччю та самотністю.

Саме тому,  з нагоди прийдешніх свят, для своїх підопічних,  КП «Турбота» Щирецької селищної ради закупило продуктові набори у кількості 54шт за кошти місцевого бюджету Щирецької селищної ради, які були виділені відповідно до «Програми надання адресної натуральної  та грошової допомоги одиноким особам похилого віку та одиноким особам з інвалідністю на 2022-2025 рр.»

Одинокі особи похилого віку та одинокі особи з інвалідністю  отримали не тільки продуктові набори, але й гарний передсвятковий настрій, щиро раділи та дякували за увагу, турботу і таку доречну продуктову допомогу до прийдешніх свят!

Вміст 1 продуктового набору, вартістю 444,0 грн.:

1. Борошно пшеничне (1,8 кг

2. Олія (0,9л

3. Крупа гречана (900г

4. Крупа рисова (900г

5. Масло (185г

6. Цукор (900г)

7. Макарони (1 кг

8. Шпроти в олії (130г

9. Печиво  «До кави»  (185г)

10. Чай (85г)

11. Кутя (900г)

12. Ізюм (100г)

13. Мак сухий (100г)

14. Повидло (500г)

Ми усі віримо, що  святий Миколай здійснить наші найзаповітніші мрії та бажання, а для українців сьогодні найбільшим бажанням є ПЕРЕМОГА!

Віримо, сподіваємося та наближаємо звитягу разом!