Порядок денний 25 жовтня 2022 року

Дата: 16.11.2022 08:14

Порядок денний 25 жовтня 2022 року

1. Про хід виконання селищного бюджету за 9 місяців 2022 року.

2. Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Щирецької селищної ради.

3. Про створення комісії та затвердження Положення про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

4. Про продовження терміну перебування  малолітньої дитини Вередин Ангеліни Назаріївни в КЗ ЛОР «Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки».

5. Про надання гр. Тріль Наталії Григорівні дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, право користування яким мають діти.

6. Про надання гр. Держило Марії Федорівні дозволу на розірвання спадкових договорів житлового будинку та земельної ділянки, де зареєстровані малолітні діти.

7. Про надання гр. Дуфанець Єлизаветі Вікторівні дозволу на укладення договору дарування 1/3 частки  житлового будинку, право користування якою мають діти.

8. Про дозвіл на видачу ордера на квартиру №2 по вул. П.Адермаха 15 в смт Щирець Дучак Катерині Василівні.

9. Про надання дозволу ФОП Толстіковій С.Й. дозволу на проведення благоустрою в смт Щирець по вул С.Бандери, 7А.

10. Про присвоєння адреси житловому будинку Мицька Юрія Богдановича в с. Дмитре.

11. Про присвоєння адреси житловому будинку Федака Григорія Михайловича в с. Дмитре.

12. Про присвоєння адреси житловому будинку в смт Щирець по вул. Острівська.

13. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Попеляни.

14. Про розгляд заяви Дорожівської О.А. щодо зрізки дерева смт Щирець, Острівська, 159.

15. Про надання дозволу Данилюку О.В. на зрізку дерев в смт Щирець.

16. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Боднар М.М., с. Никонковичі.

17. Про розгляд заяви Процюка Г.М., смт Щирець, вул. Сагайдачного 54/4.

18. Про звернення членів виконавчого комітету Щирецької селищної ради до департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА.