ДОПОМОГА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

Дата: 31.10.2022 17:03

Участь у П’ятій німецько-українській конференції муніципальних партнерств «Партнерства для розбудови та розвитку» у м. Ауґсбурґ (Німеччина) у жовтні цього року завершилася вдало -  дала можливість працівникам Щирецької селищної ради доставити з партнерського міста Ґуденсберґ бортовий вантажний автомобіль Volkswagen T5.

Цю автівку для наших захисників – бійців ЗСУ придбано за кошти, отримані від ярмарки, проведеної  під час патріотичного заходу «Все буде Україна». Його було організовано відділом культури, молоді і спорту 25 вересня. До зібраних коштів було долучено одноденний заробіток працівників бюджетної сфери та пожертви доброчинців. Вантажівку освятив о. Тарас Фітьо.

Автомобіль, технічні засоби до нього та продукти харчування поїхали до наших воїнів на фронт. Щасливої дороги та вдалого застосунку!

Віримо у ЗСУ!