Оголошення про конкурс

Дата: 04.10.2022 15:22

Відповідно до Закону України «Про внесення  змін до деяких законів України щодо функціонування  державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесено зміни до Закону України «Про  правовий режим воєнного стану», в Щирецькій селищній раді оголошено добір на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста (кадровика) юридичного відділу та ведення кадрової роботи   Щирецької селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  (кадровика) юридичного відділу та ведення кадрової роботи    Щирецької селищної ради:

Громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування  або на державній службі не менше  1 року,  вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютерній техніці .

Для участі у конкурсі необхідно подати  такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнену особову картку ( форма П-2ДС) з відповідними додатками;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту (із додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) копію документа, який посвідчує особу;

6) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

7)довідка про допуск до державної таємниці ( у разі її наявності).

Документи  приймаються упродовж 14 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:  81160 Львівська область, Львівський район, смт.Щирець пл.Ринок,8. Додаткову інформація  щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  0977803614, Ел.пошта: shchyrecrada@gmail.com.