Порядок денний 15 вересня 2022 року

Дата: 03.10.2022 10:57

Порядок денний 15 вересня 2022 року

1. Про взяття на баланс відділом освіти благодійної допомоги та зняття з балансу транспортного засобу.

2. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на 2022рік.

3. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради на 2022рік.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №123 від 24 вересня 2020 року «Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Щирецької селищної ради.

5. Про внесення змін до штатного розпису КНП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області.

6. Про затвердження договору оренди (найму) транспортного засобу між КП «Турбота» та юридичними особами.

7. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо надання адресної натуральної допомоги у вигляді продуктових або (і) промислових наборів одинокій особі похилого віку.

8. Про присвоєння адреси житловому будинку в смт Щирець, вул. Грушевського,73А (колишня вул. Грушевського, 73).

9. Про присвоєння адреси житловому будинку в с. Гуменець, 165А (колишня с. Гуменець 165).

10. Про присвоєння адреси житловому будинку Левенця Юрія Дмитровича по вул. Ів. Франка в с. Соколівка.

11. Про надання дозволу Морозовій М.В. на зрізку дерев в смт Щирець.

12. Про розгляд звернення ФОП Петришин В.Р. щодо надання дозволу на встановлення атракціонів на пл. Ринок, смт Щирець.

13. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Дячишин Л.З., с. Никонковичі.

14. Про розгляд заяви Боднар М.М., село Никонковичі.