Підтримка України з Ґуденсберґа

Дата: 30.08.2022 09:54

Минулого тижня (21.08.2022 р.) Щирецька селищна рада отримала з міста-побратима Ґуденсберґа (Німеччина) автомобіль Фольксваґен. Ця вантажна бортова автівка вагою до 3,5 тони на 5 місць вкрай необхідна для забезпечення транспортних потреб мирного населення та наших захисників в умовах воєнного стану, перевезення поранених, матеріалів, продуктів на постраждалих від російської агресії територіях України.

Черговий автомобіль було передано за призначенням. Він потрапив у надійні руки.

Наші друзі з громад, де відбуваються військові дії, висловлюють сердечну подяку Щирецькій селищній раді на чолі з Олегом Василишиним, партнерському місту Ґуденсберґу (Stadt Gudensberg) з бюрґермайстринею Зіною Бест (Bürgermeisterin Sina Best), Партнерській спілці Ґуденсберґа з головою Інґбертом Радлофф (Gudensberger Partnerschaftsverein Ingbert Radloff та особливо Маґістрату міста Шпанґенберґ (Stadt Spangenberg) з першим заступником голови Міхаелем Йоне (der Erste Stadtrat Michael Johne)  і всім, хто долучився, за надану технічну допомогу.

Добрі справи робляться тихо, а ми говоримо про них, щоб надихнути інших і примножувати добро.

Слава Україні!