КП «ТУРБОТА» Щирецької селищної ради вітає із величним державним святом українського народу — Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2022 15:14

З нагоди святкування 31-ї річниці Дня Незалежності України, в складних умовах загарбницької війни з боку росії,  КП «ТУРБОТА» Щирецької селищної ради у черговий раз за кошти місцевого бюджету Щирецької селищної ради закупило і напередодні свята з побажаннями миру, здоров’я та добра вручило 56 продуктових наборів одиноким особам похилого віку та одиноким особам з інвалідністю.

Ці категорії населення Щирецької громади є найбільш вразливими і потребують особливої  уваги, піклування і допомоги. Тому, дуже важливо давати цим людям позитивні відчуття і  надію на те, що  у будь - яких  життєвих обставинах, а особливо у теперішні важкі години воєнних днів, вони залишатимуться  незабутими та  захищеними.

Склад продуктового набору вартістю 339,00  грн.:

1. Борошно пшеничне  – 2кг
  2. Олія-1л
  3. Манна крупа (900г)
  4. Крупа рисова (900г)
  5. Вівсяні пластівці (400г)
  6. Масло  (200г)
  7. Цукор  (900г)
  8. Макаронні вироби  (1кг)
  9. Печиво  (150г)
  10. Кава «Ранок» (100г)
  11. Вермішель «Роллтон» (60г)- 2шт

Вітаємо усіх з головним державним  святом України – Днем Незалежності! Нехай наші серця повняться безмежною любов’ю до України, а дії – користю та цінністю!

Лише великою українською родиною ми зможемо здолати ворога і зміцнити нашу державу !

СЛАВА УКРАЇНІ !

ГЕРОЯМ СЛАВА !