Порядок денний 19 липня 2022 року

Дата: 22.08.2022 11:44

Порядок денний 19 липня 2022 року

1. Про розгляд листа ТзОВ «Спецавтотранс – Львів» щодо погодження тарифів на вивіз, зберігання та захоронення твердих побутових відходів на території Щирецької селищної ради.

2. Про безоплатну передачу трансформаторних підстанції у власність ПрАТ «Львівобленерго».

3. Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна.

4. Про призначення гр. Малярик Руслани Володимирівни опікуном над дитиною-сиротою Маляриком Іваном Івановичем, та його житлом та майном.

5. Про надання гр. Величкевичу Богданові Володимировичудозволу на укладення договору купівлі-продажу 27/100 частки житловогобудинку, право користування яким має малолітня дитина.

6. Про розгляд листів директора КП «Турбота» щодо зняття з обліку та обслуговування одинокої особи похилого віку.

7. Про розгляд заяви мешканців вул. П. Адермаха 11, смт Щирець щодо облаштування дитячого майданчика.

8. Про надання дозволу на реконструкцію газової мережі в житловій квартирі за адресою смт Щирець, вулиця Залізнична 9, кв. 2.

9. Про надання дозволу на видачу ордера на квартиру 6 вул. П.Адермаха, 3 смт Щирець Сеньо Лідії Олегівні.

10. Про присвоєння адреси житловому будинку Сеха О.М. в с Піски.

11. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Ільків Т.Р. в смт Щирець.

12. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Вербилої О.А., смт Щирець, пл.Ринок, 27/3.

13. Про затвердження акту комісії про розгляд заяв Ганяк О.В., Панчишин В.А., с. Гуменець.

14. Про розгляд заяви Тибінки Р.М., с. Лани, вул. Шевченка, 386

15. Про розгляд заяви Цьорох С.М., с. Піски.

16. Про розгляд заяви Бобиляк Н.Я, с. Дмитре, 60.

17. Про розгляд заяви Данилко Н.М., смт Щирець, вул. Зелена, 42.

18. Про заходи щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах під час сезону відпочинку.

19. Про затвердження Місцевої програми інформатизації «Цифрова Щирецька громада» на 2022-2023роки.

20. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2022 рік (вільний залишок).