Порядок денний 28 червня 2022 року

Дата: 15.07.2022 09:02

Порядок денний 28 червня 2022 року

1. Про розгляд заяви ТЗОВ «ЛЕВМАРК» щодо погодження режиму роботи магазину за адресою: смт.Щирець, вул. Адермаха, 24.

2. Про розгляд звернення ТОВ «Мобільна оптика» щодо надання дозволу на проведення безкоштовної комп’ютерної перевірки зорую.

3. Про присвоєння адреси новозбудованому житловому будинку Возняка В.В. в смт Щирець.

4. Про надання гр. Дельманович Вірі Антонівні дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки, право користування якими мають малолітні діти.

5. Про надання гр. Мандзій Ярославі Стефанівні дозволу на укладення договору дарування житлового будинку, право користування яким мають діти.

6. Про затвердження порядку використання спеціалізованого вантажного автомобіля марки Volkswagen Сrafter.

7. Про затвердження норм витрат паливно-мастильних матеріалів на роботу бензокос, які використовуються в господарстві відділу освіти.

8. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на 2022 рік.

9. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької  селищної ради Львівського району Львівської області на 2022 рік.

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Щирецкої селищної ради від 28.04.2022 року №91 «Про затвердження місцевих програм на 2022рік».

11. Про внесення змін до селищного бюджету Щирецької селищної ради на 2022 рік за рахунок іншої субвенції з місцевого бюджету.

12. Про розгляд заяви Вербило О.А., смт Щирець, площа Ринок, 27/3.

13. Про розгляд заяв Ганяк О.В., Панчишин В.А., с. Гуменець.

14. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Маєвської Л.В., смт Щирець, вул. Лепкого, 7/1.

15. Про затвердження акту комісії про розгляд заяви Назаркевич З.С., с. Сердиця, вул. Кураха, 108.