ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації

Дата: 30.06.2022 18:32

З 30 червня 2022 року по 30 липня 2022 року триватиме процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації проєкту «Детальний план території в межах землекористування Львівської залізниці та ПП «Волтан» на території Щирецької селищної ради (за межами населених пунктів)» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

З проектом детального плану території, основними техніко-економічними показниками та графічними матеріалами, пояснювальною запискою, звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись за адресою: смт Щирець, площа Ринок, 8 у приміщенні Щирецької селищної ради.

Підстава розроблення - рішення Щирецької селищної ради від 16.06.2021р.  № 436.

Замовником детального плану території є виконавчий комітет Щирецької селищної ради.

Розробником проєкту є НКП «АПБ».

Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

Мета і завдання містобудівної документації: визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, з метою розташування очисних споруд для смт Щирець.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 02.08.2022 року о 13:00, Щирецька селищна рада (81160, Львівська обл., Львівський р-н, смт Щирець, площа Ринок, 8).

Зауваження та пропозиції громадськості до містобудівної документації подаються згідно п.п.6-1 п.6, п.9 Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року до 30 липня 2022 року до загального відділу Щирецької селищної ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Звіт СЕО Щирець