ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації

Дата: 23.06.2022 08:18

З 23 червня 2022 року по 23 липня 2022 року триватиме процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації проєкту «Детального плану території фермерського господарства «Галич Еко» в с. Сердиця (за межами населеного пункту) Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області».

Підстава розроблення - рішення Щирецької селищної ради від 16.02.2022р.  № 1003.

Замовником детального плану території є виконавчий комітет Щирецької селищної ради.

Розробником проєкту є ТзОВ «Лабораторія «Нова модель».

Мета і завдання містобудівної документації:

• уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану с. Сердиця;
  • аналіз існуючого використання території, розробка варіанту планувальної структури та забудови земельної ділянки з врахуванням інвестиційних намірів будівництва на етап реалізації від 3 до 7 років;
  • пропозиція функціонального зонування території з встановленням містобудівних обмежень відповідно до чинних законодавчих та нормативних актів.

Із проєктом містобудівної документації можна ознайомитись у  відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Щирецької селищної ради, що знаходиться за адресою: 81160, площа Ринок, 8, смт Щирець.

Телефон для довідок: (03230) 67-105, ел. пошта: archshchyrets@gmail.com.

Зауваження та пропозиції громадськості до містобудівної документації подаються згідно п.п.6-1 п.6, п.9 Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року до 23 липня 2022 року до загального відділу Щирецької селищної ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.