Порядок денний 26 травня 2022 року

Дата: 09.06.2022 10:04

Порядок денний 26 травня 2022 року

1. Про затвердження реєстрів обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.

2. Про розгляд заяви Процак О.В., смт Щирець.

3. Про розгляд заяви Маєвської Л.В., смт Щирець.

4. Про розгляд заяви Назаркевич З.С., с Сердиця.

5. Про розгляд звернення «ЛЕВМАРК» щодо надання дозволу на розміщення рекламної конструкції в смт Щирець по вул. Острівська.

6. Про розгляд звернення «ЛЕВМАРК» щодо надання дозволу на розміщення рекламної конструкції в смт Щирець по вул. Степана Бандери.

7. Про розгляд листів директора КП «Турбота» щодо надання адресної натуральної допомоги одиноким особам похилого віку.

8. Про розгляд листів директора КП «Турбота» щодо зняття з обліку та обслуговування одиноких осіб похилого віку.

9. Про розгляд листа директора КП «Турбота» щодо надання соціальної послуги – догляд вдома одиноким особам похилого віку.

10. Про встановлення дорожніх знаків.

11. Про продовження терміну перебування малолітньої Славинської Андріяни Володмирівни в КЗ ЛОР «Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки».

12. Про визначення гр. Вовку Павлу Михайловичу способу участі у вихованні малолітньої дочки Вовк Поліни Павлівни.

13. Про надання дозволу відділу освіти про поставлення на облік підручників.

14. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією закладу дошкільної освіти №2 смт Щирець Щирецької селищної ради та первинною профспілковою організацією ЗДО №2 смт Щирець Щирецької селищної ради на 2022-2025 роки.

15. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією закладу дошкільної освіти №1 смт Щирець Щирецької селищної ради та первинною профспілковою організацією закладу дошкільної освіти №1 Щирецької селищної ради на 2022-2025 роки.

16. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією Горбачівської гімназії (з дошкільним підрозділом) Щирецької селищної ради та первинною профспілковою організацією Горбачівської гімназії (з дошкільним підрозділом) Щирецької селищної ради укладеного на 2022-2025 роки.

17. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією Щирецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради та первинною організацією профспілки  Щирецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради укладеного на 2022-2025 роки.

18. Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа Щирецької селищної ради та первинною профспілковою організацією Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на 2022-2025 роки.

19. Про розроблення програми «Про надання одноразової матеріальної допомоги мобілізованим особам Щирецької територіальної громади на 2022 рік».

20. Про прийняття на баланс гуманітарної допомоги.