Порядок денний 19 травня 2022 року

Дата: 03.06.2022 08:50

Порядок денний 19 травня  2022 року

1. Про затвердження Порядку денного ХХІІ сесії VIII демократичного скликання  ради 19 травня 2022 року.

2. Про внесення змін до бюджету Щирецької  селищної територіальної громади на 2022 рік (вільний залишок).

3. Про внесення змін до Програми матеріальної підтримки відділу поліції №3 Львівського районного управління поліції №2 ГУНП у Львівській області.

4. Про надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Щирецької ТГ.

5. Про внесення змін в  пункт 1 рішення Щирецької селищної ради  від 12 січня 2022 року № 924 « Про встановлення надбавок та преміювання селищного голови Щирецької селищної ради».

6. Про затвердження Положення «Про преміювання працівників відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради».

7. Про розгляд  листа директора КП «Турбота» О.Лебеденко щодо зміни до штатного розпису та структури комунального підприємства.

8. Про розгляд листа директора КНП «АЗПСМ» В.Чаплинського щодо затвердження Звіту про виконання Фінансового плану за І квартал 2022 року з Пояснювальною запискою.

9. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Щирецької селищної ради на 2023 рік.

10. Про розгляд листа директора ТОВ «ЗАХІДНІ АГРАРНІ ТРАДИЦІЇ» Н.Гарасима щодо надання в оренду земельних ділянок для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрівського старостинського округу Щирецької селищної ради.

11. Різне. Про включення в порядок денний ХХІІ сесії  селищної ради питання «Про звернення депутатів Щирецької селищної ради до управління  Служби Безпеки  України  у Львівській області.

12. Про  звернення  депутатів Щирецької селищної ради до управління  Служби Безпеки  України  у Львівській області»